İSLAMİ FORUM

Her Türlü İslami bilgilerin Paylaşıldığı İslami Site..

AnasayfaSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Bizde Dua Edelim..

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Burak
Admin
Admin

MesajKonu: Bizde Dua Edelim..   Paz Haz. 08, 2008 4:00 am

selamun aleykum ,forum arkadaşlarım...

öğrendim ki ,islamiyette,müslüman müslüman kardeşine dua eder.öğrendim ki, mü'min mü'min kardeşine yardım eder...

ve düşündüm ki ,madem bizler müslüman kardeşiz ve bu forumda bir çok güzellikleri paylaşıyoruz.

neden hep birlikte sevgili mesdo ya ve mesdo gibi ağır rahatsızlıkları olan kardeşlerimize dua etmeyelim.

şimdi bir soru belirecek aklınızda ...evet mesdo kardeşimiz kanser rahatsızlığına sahiptir...gerçi kendisi
rahatsızlık olarak değerlendirmiyor...öm gönderdiği yazısını sizlerle paylaşmak isterdim...talep olursa
yazarım böylelikle kanser olan bir kişinin kansere nasıl yaklaştığını öğrenmiş oluruz...

diğer taraftan da kardeşlerim, mesdo yu tanımamız ,mesdo gibi kardeşlerimize dua etmemize vesile olacak inşallah...

diyorum ki;duaya katılmak isteyen herkes ...yasin ,mülk,nebe,vakıa,rahman....gibi süreleri okusun...kim hangisini okumak isterse...
biz inşallah bir hatim yapacağız arkadaşlarla...

fakat bir forum üyesi olarak,yasin okuyabilirim... Allah herkesten razı olsun...Allah acı çeken ,ibadetlerini ertelemek zorunda kalan herkese acil şifalar versin...amin amin amin

Bizde Dua Edelim..
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası